Το Γκεζτέπε – Ρίζεσπορ με πλήθος αγορών στο Stoiximan.gr

Η Γκεζτέπε υποδέχεται τη Ρίζεσπορ (19:00), για την 26η αγωνιστική της Süper Lig, και το Stoiximan προσφέρει το ματς με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Tρίτη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα για τη Γκεζτέπε, μετά και από εκείνες κόντρα στις Καϊσέρισπορ (1-0 εκτός) και Μπασακσεχίρ (0-3 εντός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε την Κασίμπασα, εκτός, γνωρίζοντας την ήττα με 2-0. Βρέθηκε πίσω στο δεύτερο μόλις λεπτό, για να δεχθεί ακόμη ένα τέρμα στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων, για το τελικό αποτέλεσμα. Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Στις τέσσερις νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στο πιο πρόσφατο αντίστοιχο ματς.

Χωρίς νίκη παραμένει εδώ και επτά αναμετρήσεις η Ρίζεσπορ, όπου και μετράει δυο ισοπαλίες και πέντε ήττες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε την Ανκαραγκουτσού, εκτός, γνωρίζοντας την ήττα με 2-1, όπου μείωσε απλά στο τελικό αποτέλεσμα με τον Χαρμάς, στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου. Με Goal/Goal ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Στις δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και οκτώ ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στις τρεις τελευταίες εξόδους της.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.