Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ουνιόν με πλήθος επιλογών στην Interwetten

interwetten logo

Στο πλαίσιο της 23ης αγωνιστικής στην Bundesliga, η Άιντραχτ Φρανκφούρτης φιλοξενεί την Ουνιόν Βερολίνου και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Η Άιντραχτ Φρανκφούρτης είναι πολύ βελτιωμένη στο ξεκίνημα του 2020! Με μεγαλύτερη ενέργεια στο παιχνίδι της και πιο αποτελεσματική στην επίθεση, θυμίζει την περσινή ομάδα που έφτασε ως τα ημιτελικά του Europa League. Στην επανεκκίνηση των αγωνιστικών της υποχρεώσεων μετρά 5 νίκες, 1 ισοπαλία και μόλις 1 ήττα, αυτή στη δύσκολη έδρα της Ντόρτμουντ. Την Πέμπτη έκανε αποφασιστικό βήμα για την πρόκριση στους “16” του Europa League με το ευρύ 4-1 επί της Σάλτσμπουργκ! Καταιγιστική η ομάδα του Χούτερ, προηγήθηκε 2-0 στο ημίχρονο με δύο γκολ του Καμάντα και έφτασε το δείκτη του σκορ ως το 4-6 πριν συμπληρωθεί μία ώρα παιχνιδιού. Η χαλάρωση στο φινάλε έφερε τη μείωση του σκορ από τους Αυστριακούς, που ξεπούλησαν τον Ιανουάριο.

Η Ουνιόν Βερολίνου είναι σε καλή σχετικά κατάσταση παρόι προέρχεται από τη εντός έδρας ήττα από τη Λεβερκούζεν (2-3). Προηγήθηκε με τον Γκίντνερ στο 7ο λεπτό και ισοφάρισε σε 2-2 με τον Μπίλτερ στο 87ο, αλλά είδε τον Μπελαραμπί να σκοράρει ξανά στην τελευταία φάση του αγώνα. Παρά την ήττα η Ουνιόν είναι σχετικά άνετη στη μάχη της παραμονής στην κατηγορία, αφού βρίσκεται στο +6 από τη θέση των μπαράζ και στο +9 από τον απευθείας υποβιβασμό.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.