Betrebels: N/G & Under 2.5 σε 3/4 παιχνίδια της Ανγκόλας

Η Τυνησία αντιμετωπίζει την Ανγκόλα (20:00), για τη πρώτη αγωνιστική των ομίλων του Copa Africa, με την Betrebels προσφέρει την αναμέτρηση μαζί με πλήθος στοιχηματικών επιλογών.

Στα φιλικά προετοιμασίας της ενόψει του Copa Africa, η Τυνησία είχε απολογισμό τρεις νίκες και μια ισοπαλία. Στο τελευταίο, αντιμετώπισε τo Μπουρουντί, του οποίου και επικράτησε με 2-1. Παρότι προηγήθηκε με τον Κενισί στο 66′, δέχθηκε προσωρινά την ισοφάριση δέκα λεπτά αργότερα. Εν τέλει όμως, το τέρμα του Σλιτί στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων της χάρισε και τη νίκη. Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα πέντε τελυταία της παιχνίδια.

Από τη δική της πλευρά, η Ανγκόλα παραμένει έρχεται από την τρίτη της νίκη σε φιλικά και επίσημα παιχνίδια. Στο τελευταίο, αντιμετώπισε τη Γουϊνέα-Μπισάου, σε φιλικό προετοιμασίας, της οποίας και επικράτησε με 2-0. Το σκορ άνοιξε ο Μπραντάο στο 72′ και ένα λεπτό αργότερα, ο Μαμπουλουλού διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα. Με N/G και Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, φιλικά και επίσημα.

Προσοχή: Το στοίχημα περιλαμβάνει ρίσκο. Στοιχηματίζοντας υπάρχει πιθανότητα να χάσετε χρήματα ή να υποστείτε ψυχολογικές επιπτώσεις. Παίξε υπεύθυνα! Τα μέλη της BetRebels πρέπει να είναι άνω των 21 ετών. Αρμόδιος ρυθμιστής παιγνίων: ΕΕΕΠ. Για την λήψη υπηρεσιών υποστήριξης σχετικά με τον εθισμό στα Παίγνια καλέστε το ΚΕΘΕΑ στο τηλ. 210 9215776