Betrebels: Πανηγύρισε τέσσερις νίκες σε πέντε αγωνιστικές

Η Σάο Μπέντο υποδέχεται τη Σπορτ Ρεσίφε (02:00) για την 9η αγωνιστική της Serie B στη Βραζιλία, και η Betrebels προσφέρει την αναμέτρηση μαζί με πλήθος στοιχηματικών επιλογών.

Από ένα αρνητικό σερί τριών ηττών προέρχεται η Σάο Μπέντο, έχοντας προηγηθεί εκείνες που υπέστη από Κλαμπ ντε Ρεγκάτας (1-2 εντός) και Μπραγκαντίνο (2-0 εκτός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, φιλοξενήθηκε από τη Βίλα Νόβα, από την οποία και ηττήθηκε με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο 73ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Με N/G και Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Μια νίκη και τρεις ήττες ο φετινός εντός έδρας απολογισμός της.

Αντιθέτως, η Σπορτ Ρεσίφε πανηγύρισε τη δεύτερη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα, μετά και από εκείνη επί της Βιτόρια (3-1 εντός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, φιλοξένησε την Κλαμπ ντε Ρεγκάτας, της οποίας και επικράτησε με 1-0. Το τέρμα που σημείωσε ο Γκιγιέρμε, στο 41ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Έφτασε έτσι τυις τέσσερις νίκες στις πέντε πιο πρόσφατες αγωνιστικές. Με G/G και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Από μια νίκη, ισοπαλία και ήττα ο φετινός εκτός έδρας απολογισμός της.

Προσοχή: Το στοίχημα περιλαμβάνει ρίσκο. Στοιχηματίζοντας υπάρχει πιθανότητα να χάσετε χρήματα ή να υποστείτε ψυχολογικές επιπτώσεις. Παίξε υπεύθυνα! Τα μέλη της BetRebels πρέπει να είναι άνω των 21 ετών. Αρμόδιος ρυθμιστής παιγνίων: ΕΕΕΠ. Για την λήψη υπηρεσιών υποστήριξης σχετικά με τον εθισμό στα Παίγνια καλέστε το ΚΕΘΕΑ στο τηλ. 210 9215776