Betrebels: Το πρώτο βήμα για την παραμονή τους

Σε παιχνίδι play off για την παραμονή στη Serie B, η Σαλερνιτάνα υποδέχεται τη Βενέτσια (21:45), και η Betrebels προσφέρει την αναμέτρηση μαζί με πλήθος στοιχηματικών επιλογών.

Από την πέμπτη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα προέρχεται η Σαλερνιτάνα. Στο τελευταίο της παιχνίδι, φιλοξενήθηκε από την Πεσκάρα, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 2-0, δεχόμενη και τα δυο τέρματα στα τελευταία λεπτά. Σημειώθηκε Over 2.5 στα έξι από τα επτά πιο πρόσφατα παιχνίδια της. Τερμάτισε έτσι στην 14η θέση, με 38 βαθμούς, όσους είχε και η Βενέτσια. Οκτώ νίκες, τρεις ισοπαλίες και επτά ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της στο πρωτάθλημα.

Την πρώτη της νίκη μετά από τέσσερα παιχνίδια, με απολογισμό δυο ισοπαλίες και δυο ήττες, πανηγύρισε και πάλι η Βενέτσια. Στο τελευταίο της παιχνίδι, φιλοξενήθηκε από την Κάρπι, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 2-3, παρότι βρέθηκε πίσω με 2-0 με το ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου. Μεγάλος πρωταγωνιστής της ο Ζιγκόνι, που σημείωσε χατ τρικ (64′, 89′, 90’+2). Σημειώθηκε G/G στα τέσσερα πιο πρόσφατα της. Τερμάτισε έτσι στην 14η θέση, με 38 βαθμούς, όσους είχε και η αποψινή της αντίπαλος. Δυο νίκες, έξι ισοπαλίες και δέκα ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της στο πρωτάθλημα.

Προσοχή: Το στοίχημα περιλαμβάνει ρίσκο. Στοιχηματίζοντας υπάρχει πιθανότητα να χάσετε χρήματα ή να υποστείτε ψυχολογικές επιπτώσεις. Παίξε υπεύθυνα! Τα μέλη της BetRebels πρέπει να είναι άνω των 21 ετών. Αρμόδιος ρυθμιστής παιγνίων: ΕΕΕΠ. Για την λήψη υπηρεσιών υποστήριξης σχετικά με τον εθισμό στα Παίγνια καλέστε το ΚΕΘΕΑ στο τηλ. 210 9215776