Betrebels: Χωρίς νίκη εδώ και έξι αναμετρήσεις η Αβαΐ

Για την έκτη αγωνιστική του Brasileirao Seria A, η Αβαΐ υποδέχεται τη Σεαρά (02:00) και η Betrebels προσφέρει την αναμέτρηση μαζί με πλήθος στοιχηματικών επιλογών.

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και έξι αναμετρήσεις η Αβαΐ, μετρώντας τέσσερις ισοπαλίες και δυο ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ζενίνιο φιλοξενήθηκε από τη Βάσκο ντα Γκάμα, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Παρότι βρέθηκε πίσω στο 82′, έφτασε στην ισοφάριση με τον Ντανιέλ Αμορίμ στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων. Τέταρτο διαδοχικό ματς που ολοκληρώνεται με Under 2.5. Μετά από πέντε αναμετρήσεις, βρίσκεται στην τελευταία θέση με τρεις βαθμούς, όσους έχουν και οι Αλαγκοάνο και Βάσκο ντα Γκάμα. Χωρίς νίκη στα πέντε τελευταία εντός της, με τέσσερις ισοπαλίες και μια ήττα.

Επιστροφή στις νίκες για τη Σεαρά, μετά από τρεις διαδοχικές ήττες για το πρωτάθλημα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Έντερσον Μορέιρα υποδέχθηκε τη Γκρέμιο, της οποίας και επικράτησε με 2-1. Ο Ρικαρντίνιο στο 11′ και το αυτογκόλ του Μίτσελ στο 23′ της έδωσαν σαφές προβάδισμα, πριν οι φιλοξενούμενοι μειώσουν στο 31′ για το τελικό αποτέλεσμα. Τρίτο διαδοχικό ματς που ολοκληρώνεται με Over 2.5. Μετά από πέντε αναμετρήσεις, βρίσκεται στην 13η θέση με έξι βαθμούς, όσους έχουν και οι Φλουμινένσε και Κρουζέιρο. Ηττήθηκε και στις τρεις τελευταίες εξόδους της.