Betshop: Αήττητη στα εννέα τελευταία εντός της η Παρί

Betshop

Στα play off ανόδου της Ligue 2, η Παρί φιλοξενεί τη Λανς (21:45) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 355+ αγορές!

Αήττητη παραμένει εδώ και πέντε αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα η Παρί, όπου και μετράει τρεις νίκες και δυο ισοπαλίες. Στο προηγούμενο ματς, το σύνολο του Μεχμέτ Μπαζντάρεβιτς φιλοξένησε τη Γκαζελέκ Αζαξιό, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-0, χάρη στο τέρμα που σημείωσε ο Γουαμανγκιτούκα στο 29ο λεπτό. Αυτό ήταν και το πέμπτο διαδοχικό παιχνίδι στο οποίο σημειώνεται Under 2.5, ενώ ήταν και η τρίτη διαδοχική της νίκη, έχοντας προηγηθεί εκείνες επί των Γκρενόμπλ (1-0 εντός) και Ερυθρό Αστέρα (0-1 εκτός). Τερμάτισε έτσι στην τέταρτη θέση της τελικής κατάταξης, έχοντας συγκεντρώσει 65 βαθμούς. Έμεινε αήττητη στα εννέα τελευταία εντός της, έχοντας απολογισμό τέσσερις νίκες και πέντε ισοπαλίες, ενώ στα επτά από αυτά διατήρησε και ανέπαφη την εστία της.

Από την τρίτη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα προέρχεται η Λανς, έχοντας προηγηθεί εκείνες επί των Κλερμόν (1-0 εντός) και Αζαξιό (0-2 εκτός). Στο προηγούμενο ματς, το σύνολο του Φιλίπ Μοντανιέ φιλοξένησε την Ορλεάν, την οποία και συνέτριψε με 5-2. Μεγάλος πρωταγωνιστής ήταν ο Γκομίς, που πέτυχε χατ τρικ (19′, πεν. 45’+2, 52′), ενώ δυο τέρματα σημείωσε και ο Μπελεγκράντε (27′, 57′), με τους φιλοξενούμενους να μειώνουν δις σε 2-1 (36′) και 5-2 (84′), αντίστοιχα. Στα έντεκα από τα δώδεκα τελευταία της σημειώθηκε N/G και Under 2.5. Τερμάτισε έτσι στην πέμπτη θέση της τελικής κατάταξης, έχοντας συγκεντρώσει 63 βαθμούς, όσους είχε και και Λοριάν. Στις 13 τελευταίες της εξόδους, είχε απολογισμό τρεις νίκες, τρεις ισοπαλίες και επτά ήττες.

Πανηγύρισε τρία λεπτά στις 13 τελευταίες εξόδους της στο πρωτάθλημα, μετρώντας ακόμη τρεις ισοπαλίες και επτά ήττες.