Betshop: Ανζέ – Λιλ με αρκετές αγορές

betshop

Η Ανζέ αντιμετωπίζει τη Λιλ (21:45), για την 24η αγωνιστική της Ligue 1, και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 544+ αγορές!

Δεν έχει πανηγυρίσει νίκη εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις η Ανζέ, όπου και μετράει από δυο ισοπαλίες και ήττες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Μονακό, εκτός, γνωρίζοντας την ήττα με 1-0, μετά από το τέρμα που δέχθηκε στο 18ο λεπτό. Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Στις έξι νίκες, τρεις ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, αγνοώντας το “τρίποντο” στα τέσσερα πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς της (0-2-2).

Δεύτερη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα για τη Λιλ, μετά και από εκείνη επί της Στρασμπούργκ (1-2 εκτός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Ρεν, εντός, επικρατώντας με 1-0, χάρη στο τέρμα που σημείωσε ο Ρεμί στο τέταρτο λεπτό. Με N/G και Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Στις δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και επτά ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στις δυο από τις τρεις πιο πρόσφατες εξόδους της (1-0-2).

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!