Betshop: Από αήττητο σερί τριών αγώνων τα “σφυριά”

betshop

Η Άστον Βίλα υποδέχεται τη Γουέστ Χαμ (22:00), για την πέμπτη αγωνιστική της Premier League, και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 547+ αγορές!

Δεν κατάφερε να δώσει συνέχεια στα θετικά αποτελέσματα η Άστον Βίλα, μετά και τη νίκη επί της Έβερτον (2-0 εντός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε την Κρίσταλ Πάλας, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 1-0. Έμεινε με δέκα παίκτες το 54ο λεπτό, όταν και αποβλήθηκε ο Τρεζεγκέ, για να δεχθεί γκολ στο 73′. Αυτή ήταν και η τρίτη της ήττα σε τέσσερις αναμετρήσεις στα πλαίσια του φετινού πρωταθλήματος. Με G/G και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα πέντε παιχνίδια της στη σεζόν.

Από τη δεύτερη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα προέρχεται η Γουέστ Χαμ, μετά και από εκείνη με αντίπαλο τη Γουότφορντ (1-3 εκτός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Νόριτς, εντός, επικρατώντας με 2-0. Πήρε το προβάδισμα με τον Αλέρ στο 24′, με τον Γιαρμολένκο να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα στο 56ο λεπτό. Αήττητη για τρίτο διαδοχικό ματς, έχοντας και μια ισοπαλία. Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!