Betshop: Ατρόμητος – Άρης με πολλές αγορές

betshop

Στις 19:00, στο Περιστέρι, ο Ατρόμητος υποδέχεται τον Άρη στη ρεβάνς του 0-0 του “Κλεάνθης Βικελίδης” και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με ποικιλία αγορών!

Στη Θεσσαλονίκη, πριν μία εβδομάδα ο Ατρόμητος παρουσιάστηκε ανταγωνιστικός στην έδρα των “κιτρίνων”, δεν πιέστηκε ιδιαίτερα και γλίτωσε το 1-0 όταν ο Γκάμα έστειλε την μπάλα στο δοκάρι από τα 11 βήματα.

Η ομάδα του Σάββα Παντελίδη αγνοεί τη χαρά της νίκης από τις 11 Ιανουαρίου, δίχως να έχει σκοράρει σε αυτό το διάστημα. Στα 7 τελευταία παιχνίδια μετρά 3 ισοπαλίες και 4 ήττες με συντελεστή τερμάτων 0-8!!! Την Κυριακή ηττήθηκε εντός έδρας από τον Ολυμπιακό (0-1), δέχθηκε το καθοριστικό γκολ στο 91’ από τον Χασάν κι ενώ αγωνιζόταν με παίκτη παραπάνω από το 73ο λεπτό.

Ο Άρης την Κυριακή, ήρθε ισόπαλος 1-1 στην Τρίπολη απέναντι στον Αστέρα. Προηγήθηκε με κεφαλιά του Βέλεθ σε εκτέλεση κόρνερ του Φετφατζίδη, αλλά δέχθηκε την ισοφάριση 13 λεπτά αργότερα. Ισορροπημένο το παιχνίδι στη συνέχεια, αμφότερες ομάδες θα μπορούσαν να έχουν βρει και δεύτερο γκολ.

Το Κύπελλο αποτελεί μεγάλο στόχο για αμφότερες τις ομάδες και σήμερα αναμένεται να δούμε μεγάλη μάχη στο Περιστέρι.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!