Betshop: Βγάζει μεγάλα σκορ στα παιχνίδια της η Τσάρλτον

Betshop

Η Τσάρλτον φιλοξενεί τη Νότιγχαμ Φόρεστ (21:45), για την τέταρτη αγωνιστική της Championship, και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 500+ αγορές!

Δυο νίκες και μια ισοπαλία μετράει η Τσάρλτον, μετά και από τις τρεις πρώτες αναμετρήσεις στο φετινό πρωτάθλημα. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Μπάρνσλεϊ, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2. Βρέθηκε δυο φορές πίσω στο σκορ, για να φτάσει ισάριθμες φορές στην ισοφάριση, με τα τέρματα των Γκάλαχερ (40′) και Τέιλορ (πεν. 89′). Με G/G  και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν και τα τρία τελευταία παιχνίδια που έδωσε για το πρωτάθλημα.

Αντιθέτως, από μια νίκη, ισοπαλία και ήττα μετράει η Νότιγχαμ Φόρεστ, μετά και από τις τρεις πρώτες αναμετρήσεις στο φετινό πρωτάθλημα. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Μπέρμιγχαμ, κόντρα στην οποία επικράτησε με 3-0. Προηγήθηκε στο 15′ με τον Λόλι, ενώ επτά λεπτά αργότερα ο Γκράμπαν διπλασίασε τα τέρματα της, πριν ο Ντόουσον διαμορφώσει το τελικό αποτέλεσμα, στο 65ο λεπτό. Με 2-3 Goals ολοκληρώθηκαν και τα τρία τελευταία παιχνίδια που έδωσε για το πρωτάθλημα.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!