Betshop: Λίβερπουλ – Τότεναμ με αρκετές αγορές

betshop

Η Λίβερπουλ υποδέχεται την Τότεναμ (18:30), για την 10η αγωνιστική της Premier League, και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 542+ αγορές!

Αήττητη στο φετινό πρωτάθλημα η Λίβερπουλ, με απολογισμό οκτώ νίκες και μια ισοπαλία. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Βρέθηκε πίσω λίγο μετά το μισάωρο, για να φτάσει στην ισοφάριση με τον Λαλάνα, στο 85ο λεπτό. Με G/G ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Επικράτησε και στα τέσσερα εντός της στη φετινή διοργάνωση.

Για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι, η Τότεναμ δεν κατάφερε να πανηγυρίσει νίκη, έχοντας προηγηθεί η ήττα από τη Μπράιτον (3-0 εκτός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Γουότφορντ, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Έχοντας βρεθεί πίσω στο έκτο μόλις λεπτό, το μόνο που κατάφερε ήταν να ισοφάρισει με τον Ντέλε Άλι, στο 86′. Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα πέντε από τα έξι τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει δυο ισοπαλίες και δυο ήττεςμ στο φετινό πρωτάθλημα.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!