Betshop: Μπέρνλι – Τσέλσι με αρκετές αγορές

betshop

Η Μπέρνλι υποδέχεται την Τσέλσι (19:30), για την 10η αγωνιστική της Premier League, και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 545+ αγορές!

Μετά από τέσσερις αναμετρήσεις με απολογισμό δυο νίκες και δυο ισοπαλίες, η Μπέρνλι γνώρισε και πάλι την ήττα. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Λέστερ, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 2-1, παρότι είχε προηγηθεί στο σκορ με το τέρμα του Γουντ, στο 26ο λεπτό. Με 2-3 Goals ολοκληρώθηκαν τα επτά από τα εννέα τελευταία αντίστοιχα παιχνίδια της. Στις τρεις νίκες και μια ήττα ο εντός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.

Την τρίτη διαδοχική της νίκη πανηγύρισε η Τσέλσι, έχοντας προηγηθεί εκείνες επί των Μπράιτον (2-0 εντός) και Σαουθάμπτον (1-4 εκτός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Νιουκάστλ, της οποίας και επικράτησε με 1-0, χάρη στο τέρμα που σημείωσε ο Μάρκος Αλόνσο στο 74ο λεπτό. Με G/G και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα πέντε από τα επτά τελευταία αντίστοιχα παιχνίδια της. Στις τρεις νίκες και μια ήττα ο εκτός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!