Betshop: Μπιλμπάο – Γρανάδα με πολλές αγορές

betshop

Στις 22:00, στο Σαν Μαμές, η Αθλέτικ Μπιλμπάο υποδέχεται τη Γρανάδα, στο πρώτο προημιτελικό του Copa Del Rey και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με ποικιλία αγορών!

Η Μπιλμπάο πέτυχε σπουδαία πρόκριση στα προημιτελικά του θεσμού με το 1-0 επί της Μπαρτσελόνα. Σκόρερ της μεγάλης νίκης ο Ινιάκι Ουίλιαμς… με τη βοήθεια του Μπουσκέτς. Την Κυριακή ηττήθηκε στο ντέρμπι των Βάσκων στο Σαν Σεμπαστιάν από τη Σοσιεδάδ με 2-1 και έχασε επαφή με την πρώτη 6αδα της La Liga. Ο Ουίλιαμς ισοφάρισε το γκολ του Πορτού στο 71′, αλλά ο φορμαρισμένος Ισάκ έκανε το 2-1 για την Σοσιεδάδ.

Η Γρανάδα με την οριακή νίκη – πρόκριση επί της Βαλένθια (2-1) στα προημιτελικά του θεσμού, έβαλε δύσκολα στην Ατλέτικο το Σάββατο. Παρότι βρέθηκε να κυνηγά στο σκορ από το 6ο λεπτό εξαιτίας γκολ του Κορέα, η ομάδα του Ντιέγκο Μαρτίνες ήταν πολύ ανταγωνιστική και δικαιούνταν ένα γκολ, αλλά το 1-0 παρέμεινε ως το τέλος. “Ήρωας” της πρόκρισης στην 4αδα ένας πρώην των “νχτερίδων”, ο Ρομπέρτο Σολδάδο που σκόραρε στο 3ο και το 94ο λεπτό!

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!