Betshop: Σπαλ – Σαμπντόρια με αρκετές αγορές

betshop

Η Σπαλ υποδέχεται τη Σαμπντόρια (21:45), για την 11η αγωνιστική της Serie A, και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 565+ αγορές!

Χωρίς νίκη εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Σπαλ, έχοντας απολογισμό μια ισοπαλία και δυο ήττες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Μίλαν, εκτός, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 1-0, με το τέρμα που δέχθηκε λίγο πριν τη συμπλήρωση μιας ώρας, να κρίνει και την αναμέτρηση. Με N/G και Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει δυο νίκες, μια ισοπαλία και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.

Δεν έχει πανηγυρίσει νίκη εδώ και έξι αναμετρήσεις η Σαμπντόρια, στις οποίες και μετράει δυο ισοπαλίες και τέσσερις ήττες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Λέτσε, εντός, με την οποία έμεινε 1-1, με τον Γκαστόν Ραμίρεζ να ισοφαρίζει στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων. Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει πέντε ήττες στο φετινό πρωτάθλημα.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!