Betshop: Σπέτσια – Κρεμονέζε με πολλές αγορές

betshop

Στις 22:00, στο Stadio Alberto Pico, η Σπέτσια υποδέχεται την Κρεμονέζε, για την 23η αγωνιστική της Serie B και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με ποικιλία αγορών!

Η Σπέτσια βρίσκεται στην 6η θεση της βαθμολογίας με συγκομιδή 34 πόντους, εντός playoffs, στο -3 από την απευθείας άνοδο, με νίκη πιάνει την Κροτόνε στη 2η θέση. Την προηγούμενη εβδομάδα πέρασε εντυπωσιακά από την Περούτζια με 0-3! Ο Ρίτσι άνοιξε το σκορ από τη βούλα του πέναλτι στο 41ο λεπτό, ο Ενζολά έκανε το 0-2 στο 60′ και ο Ρίτσι έκανε το 2/2 από τα 11 μέτρα στο 73′. Προέρχεται από τρεις σερί νίκες, είχαν προηγηθεί το 1-0 επί της Πορντενόνε και το 1-2 στην έδρα της Κροτόνε.

Η Κρεμονέζε από την άλλη βρίσκεται σε καθοδική πορεία με δύο διαδοχικές ήττες, αγνοεί τη νίκη στα τελευταία 7 παιχνίδια, από τις 15 Δεκεμβρίου και μετά. Κατατάσσεται 17η με 23 πόντους, εντός των playoffs παραμονής, στο -6 από τις θέσεις “σωτηρίας” και στο +3 από τον απευθείας υποβιβασμό. Την προηγούμενη αγωνιστική ηττήθηκε στο Κροτόνε με 1-0, δεχόμενη το καθοριστικό γκολ στο 87ο λεπτό!

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!