Betshop: Θα συνεχίσει το αήττητο σερί η Ντέρμπι;

Betshop

Η Ντέρμπι Κάουντι φιλοξενεί τη Μπρίστολ Σίτι (21:45), για την τέταρτη αγωνιστική της Championship, και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 476+ αγορές!

Μετά από τρεις αναμετρήσεις στο φετινό πρωτάθλημα, η Ντέρμπι Κάουντι παραμένει αήττητη, μετρώντας χαρακτηριστικά μια νίκη και δυο ισοπαλίες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Στόουκ Σίτι, με την οποία και αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2. Παρότι προηγήθηκε στο δεύτερο λεπτό με τον Γουόγκχορν, είδε την αντίπαλο της να κάνει προσωρινά την ανατροπή, πριν ο Γουόγκχορν και πάλι, ισοφαρίσει για το τελικό αποτέλεσμα με πέναλτι στο 70′. Δεύτερη διαδοχική ισοπαλία, μετά και από εκείνη με τη Σουόνσι (0-0 εντός). Με G/G και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της στα πλαίσια του πρωταθλήματος.

Την πρώτη της νίκη στο φετινό πρωτάθλημα πανηγύρισε η Μπρίστολ Σίτι, η οποία μετρούσε μια ισοπαλία και μια ήττα μέχρι τότε. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε την ΚΠΡ, της οποίας και επικράτησε με 2-0. Προηγήθηκε στο 35′ με τον Νάγκι, ενώ ένα λεπτό πριν τη συμπλήρωση μιας ώρας, ο Αφόμπε διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα. Πρώτο φετινό ματς που διατηρεί ανέπαφη την εστία της. Με G/G ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της στα πλαίσια του πρωταθλήματος.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!