Betshop: Θέλτα – Μπαρσελόνα με πολλές αγορές

betshop

Στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής της La Liga Θέλτα και Μπαρσελόνα διασταυρώνουν τα ξίδη τους και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων.

Η Θέλτα δεν έχει ηττηθεί μετά από τρεις αγωνιστικές στη φετινή σεζόν της Primera Division. Στην πρεμιέρα η ομάδα του Γκαρθία απέσπασε το βαθμό της ισοπαλίας στο Ιπουρούα απέναντι στην Έιμπαρ (0-0) και μία εβδομάδα αργότερα επικράτησε στο Βίγκο της Βαλένθια με 2-1. Πρωταγωνιστής της νίκης ο εμβληματικός Ιάγκο Άσπας με δύο τέρματα. Την Κυριακή ο αρχηγός της ομάδας άνοιξε το σκορ στο Βαγιαδολίδ, όμως οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν από τα 11 βήματα στην επανάληψη.

Η Μπαρσελόνα έχει δώσει μόλις έναν επίσημο αγώνα παρόλο που η σεζόν στην Ισπανία έχει φτάσει ήδη στην 4η αγωνιστική. Σε αυτό διέλυσε τη Βιγιαρεάλ με 4-0 και μπήκε ιδανικά στη χρονιά παρά τις αναταράξεις στο σύλλογο μετά από ένα επεισοδιακό καλοκαίρι, με τα σενάρια για Μέσσι, τη φυγή Σουάρες και την αλλαγή προπονητή. Εντυπωσιακοί οι μπλαουγκράνα στο ντεμπούτο του Ρόναλντ Κούμαν στον πάγκο της ομάδας, “καθάρισαν” την υπόθεση νίκη από το πρώτο ημίχρονο, στο οποίο διαμορφώθηκε και το τελικό σκορ. Ο πιτσιρικάς Φάτι σκόραρε τα δύο πρώτα τέρματα της ομάδας και ο Μέσσι το τρίτο.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!