Betshop: Τορπέντο Μπελάζ – Μπελσίνα με αρκετές αγορές

betshop

Η Τορπέντο Μπελάζ αντιμετωπίζει τη Μπελσίνα (17:00), για την δεύτερη αγωνιστική της Vysshaya Liga, και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 545+ αγορές!

Νικηφόρα ήταν η πορεία για τη Τορπέντο Μπελάζ στο φετινό πρωτάθλημα. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Σαχτιόρ, εκτός, επικρατώντας με 0-1, χάρη στο τέρμα του Γκάμπριελ Ράμος στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων. Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα. Ηττήθηκε στα δυο από τα τρία τελευταία εντός της, στη διοργάνωση, έχοντας και μια νίκη.

Αντιθέτως, η Μπελσίνα ξεκινησε με το αριστερό την πορεία της κατά την επιστροφή στη μεγάλη κατηγορία, μετά από τέσσερα χρόνια. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Μινσκ, εντός, γνωρίζοντας την ήττα με 1-3, παρότι προηγήθηκε στο έβδομο λεπτό, με το τέρμα του Κόβελ. Με Goal/Goal και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα οκτώ τελευταία επίσημα παιχνίδια της. Αήττητη στις 15 πιο πρόσφατες εξόδους της, μετρώντας χαρακτηριστικά δώδεκα νίκες και τρεις ισοπαλίες.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!