bwin – Κορυφαίο Live Στοίχημα στους μεγάλους αγώνες

bwin logo 2021

Ζήσε την επόμενη φάση του παιχνιδιού με το app της bwin. Αμέτρητα πρωταθλήματα, χιλιάδες στοιχηματικές επιλογές! |21+

Το σετ αγώνων με Γεωργία και Σουηδία ήταν από την αρχή σαφές πως θα έκρινε την τύχη της Ελλάδας στα προκριματικά του Μουντιάλ. Η «γαλανόλευκη», για να δώσει αξία στη νίκη επί των Σκανδιναβών εντός έδρας τον Σεπτέμβριο, έπρεπε να περάσει από το άντρο της Γεωργίας, πριν τον νυν υπέρ πάντων αγώνα στη Στοκχόλμη.

bwin – Τα προκριματικά του Μουντιάλ παίζουν εδώ! |21+

Αποστολή εξετελέσθη για την ομάδα του Φαν’τ Σχιπ, η οποία, έστω και in extremis, επιβλήθηκε 0-2, χάρη στο πέναλτι γκολ του Μπακασέτα στο 90’ και το πλασέ του Πέλκα στις καθυστερήσεις. Πλέον, κόντρα στη Σουηδία χρειάζεται μόνο τη νίκη, ώστε να ισοβαθμήσει με τη Σουηδία και να ευελπιστεί σε στραβοπάτημα της τον Νοέμβριο, στις εξορμήσεις με Γεωργία και Ισπανία. Από την πλευρά τους, οι Σκανδιναβοί γνωρίζουν  πως με νίκη, στην ουσία θα σφραγίσουν το εισιτήριο τουλάχιστον για τα μπαράζ και θα ταξιδέψουν στην Ισπανία τον Νοέμβριο για να παίξουν σε 90 λεπτά την απευθείας πρόκριση στο Μουντιάλ!

To παιχνίδι σου σε bwin επίπεδο με φοβερό interface κι αμέτρητα πρωταθλήματα. |21+

Πλην των Προκριματικών του Μουντιάλ, δράση υπάρχει και στα παρκέ της EuroLeague, με τη διεξαγωγή της πρώτης διπλής αγωνιστικής στην κανονική περίοδο. Την αυλαία, σε ό,τι αφορά την ελληνική εκπροσώπηση, ανοίγει ο Παναθηναϊκός που ταξιδεύει στη Χώρα των Βάσκων. Αντίπαλός του η Μπασκόνια που παραμένει χωρίς νίκη μετά το πέρας δύο αγωνιστικών. Αντίθετα, οι «πράσινοι», μετά την κακή εμφάνιση στο Μονακό, λύγισαν εντός έδρας τη Φενέρμπαχτσε και… διόρθωσαν τις εντυπώσεις που άφησαν στην πρεμιέρα της regular season.

bwin – Τα προκριματικά του Μουντιάλ με χιλιάδες στοιχηματικές επιλογές και κορυφαίο live. |21+

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 1114 | Υπεύθυνο Παιχνίδι * Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.