Interwetten: Αγνοεί τη νίκη στη σεζόν η Μπόλτον

Η Μπόλτον υποδέχεται τη Μπράντφορντ (21:00), για την πρώτη αγωνιστική των ομίλων του EFL Trophy, την οποία η Interwetten προσφέρει με πλήθος αγορών!

Δεν έχει γευτεί τη χαρά της νίκης στη φετινή σεζόν η Μπόλτον, όπου και μετράει μια ισοπαλία και πέντε ήττες σε όλες τις διοργανώσεις. Το Σάββατο, αντιμετώπισε τη Τζίλιγχαμ, εκτός έδρας, στα πλαίσια της League One, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με το βαρύ 5-0. Βρέθηκε πίσω με 2-0 από το πρώτο ημίχρονο, για να δεχθεί ακόμη τρία τέρματα στο δεύτερο, και να μην αποφύγει μια σαφώς αναμενόμενη ήττα. Τέταρτο διαδοχικό ματς που δέχεται πέντε γκολ. Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, ενώ δεν σκόραρε στα πέντε από τα έξι της φετινά της. Μια ισοπαλία και μια ήττα ο εντός έδρας απολογισμός της στη σεζόν.

Από τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στη σεζόν προέρχεται η Μπράντφορντ, μετά και από εκείνη κόντρα στη Φόρεστ Γκριν (0-1 εντός). Το Σάββατο, αντιμετώπισε την Κρου, εκτός έδρας, στα πλαίσια της, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 2-1. Πήρε προβάδισμα με τον Βόγκαν στο 32′, για να δεχθεί την ισοφάριση δέκα λεπτά αργότερα και εν τέλει να ηττηθεί με γκολ που δέχθηκε με τη συμπλήρωση μιας ώρας. Με N/G ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Μια νίκη, μια ισοπαλία και μια ήττα ο εκτός έδρας απολογισμός της στη σεζόν.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.