Interwetten: Αλτάι – Μπεσίκτας με κορυφαίες αγορές (24/09)

interwetten logo

Για την έβδομη αγωνιστική της Α’ Τουρκίας, η Αλτάι κοντράρεται με την Μπεσίκτας και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Η Αλτάι πέρασε νικηφόρα από την έδρα της Ρίζεσπορ (1-2) και πλέον έχει δύο σερί νίκες στο πρωτάθλημα. Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 44′ με τον Μπιορκάντερ και διπλασίασαν τα τέρματά τους στο 73′ με τον Μπάμπα. Να μειώσουν στις καθυστερήσεις κατάφεραν μόνο οι γηπεδούχοι. Είχε προηγηθεί το τρίποντο κόντρα στη Γκεζτεπέ με 2-1 εντός, μάλιστα με ανατροπή.

Αγνοεί τι πάει να πει ήττα η Μπεσίκτας στο φετινό πρωτάθλημα. Σε έξι αγωνιστικές μετράει τέσσερις νίκες και δύο ισοπαλίες. Από “Χ” προέρχεται, καθώς έμεινε στο 3-3 εντός έδρας με την Άδανα Ντεμιρσπόρ. Άνοιξε το σκορ με τον Μοντέρο στο 20′, με τον Γιόσεφ να σκοράρει λίγο πριν τη λήξη του ημιχρόνου για το 2-0. Ακόμη ένα τέρμα για τους γηπεδούχους πέτυχε ο Γιλμάζ (52′). Από εκεί και πέρα, οι φιλοξενούμενοι ανέβασαν ρυθμούς και πέτυχαν τρία τέρματα από το 60′ ως τις καθυστερήσεις.

Με βάση τις αποδόσεις της interwetten, περισσότερες πιθανότητες για να κερδίσει έχει η Μπεσίκτας. Ειδικότερα, ο άσος βρίσκεται στο 3.20, η ισοπαλία στο 3.25, και το διπλό στο 2.30.

Στην interwetten.gr σας προσφέρεται πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για τη συγκεκριμένη αναμέτρηση. Πέρα από τα βασικά στοιχήματα, θα βρείτε – μεταξύ άλλων – ειδικά για παίκτες και ομάδες, όπως και για σκόρερ, κάρτες και κόρνερ.