Interwetten: Μια ήττα σε έξι εντός για την Κουόπιο

Η Κουόπιο υποδέχεται τη Λέγκια Βαρσοβίας (19:00), για τον δεύτερο προκριματικό του Europa League, και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Χωρίς νίκη παραμένει εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις η Κουόπιο, μετρώντας δυο ισοπαλίες και ισάριθμες ήττες. Την Κυριακή, φιλοξενήθηκε από την Κόκολα, για το πρωτάθλημα, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1, έχοντας ισοφαρίσει προσωρινά σε 1-1 με τον Πουριέ στο 59ο λεπτό. Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Υπέστη μόλις μια ήττα στα έξι τελευταία εντός της, μετρώντας ακόμη τέσσερις νίκες και μια ισοπαλία.

Τη δεύτερη διαδοχική της νίκη και τρίτη στα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, πανηγύρισε η Λέγκια Βαρσοβίας. Την Κυριακή, φιλοξενήθηκε από την Κορόνα Κιέλτσε, για το πρωτάθλημα, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-2. Ο Νοβικόβας στο 25′ της έδωσε το προβάδισμα, δέχθηκε την ισοφάριση λίγο πριν την ανάπαυλα, όμως το τέρμα του Γκβίλια στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων της χάρισε το τρίποντο. Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα τέσσερα τελευταία της.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.