Interwetten: Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ με κορυφαίες αγορές (22/09)

interwetten logo

O Παναιτωλικός υποδέχεται τον ΠΑΟΚ στην 3η αγωνιστική της Super League και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Νικηφόρο ήταν το πέρασμα που είχε ο Παναιτωλικός από την έδρα του Ατρόμητου με 1-2, που σημειώθηκε με ανατροπή. Από το δεύτερο ημίχρονο και μετά η ομάδα κυριάρχησε στον αγωνιστικό χώρο, με τον Βέργο να πετυχαίνει γκολ ισοφάρισης στο 72΄και τον Γκεστέντε να δίνει με το τέρμα του το προβάδισμα στο 90΄. Οι αντίπαλοι είχαν πετύχει τέρμα στο 44΄, και έμειναν με παίκτη λιγότερο λόγω αποβολής του Τόμας έξι λεπτά πριν δεχτούν το τελικό τέρμα.

Πέτυχε την πρώτη του νίκη ο ΠΑΟΚ, στη Σούπερ Λιγκ για φέτος με αντίπαλο τον Απόλλωνα Σμύρνης, 0-1 εκτός έδρας. Ο Δικέφαλος μπήκε καλύτερα στο πρώτο μέρος, με τον Μίτριτσα και τον Μουργκ να δημιουργούν τις πιο απειλητικές ευκαιρίες. Στο 27ο λεπτό ήρθε το νικητήριο γκολ από πέναλτι, με τον Βιεϊρίνια να το εκτελεί. Παρ’ όλα αυτά οι Αρκάδες, είχαν πιθανότητες να φτάσουν στην ισοφάριση ή ακόμη και να πετύχουν νίκη, καθώς πάτησαν πιο αποτελεσματικά, πιέζοντας τους φιλοξενούμενους σε ορισμένες φάσεις.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της interwetten.gr, ο ΠΑΟΚ έχει το πάνω χέρι για τη νίκη. Συγκεκριμένα, ο άσος προσφέρεται στο 8.00, η ισοπαλία στο 3.75,και το διπλό στο 1.50.

Στην interwetten.gr σας προσφέρεται πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για τη συγκεκριμένη αναμέτρηση. Πέρα από τα βασικά στοιχήματα, θα βρείτε – μεταξύ άλλων – ειδικά για παίκτες και ομάδες, όπως και για σκόρερ, κάρτες και κόρνερ.