Interwetten: Θα συνεχίσει το αήττητο η Σαρλερουά;

Η Ζούλτε Βάρεγκεμ υποδέχεται τη Σαρλερουά (21:30), για την τέταρτη αγωνιστική της Jupiler League, και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Από την πρώτη της νίκη στο φετινό πρωτάθλημα προέρχεται η Ζούλτε Βάρεγκεμ, μετά και τις δυο ήττες που υπέστη από Μαλίν (0-2 εντός) και Σταντάρ Λιέγης (4-0 εκτός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Γκενκ, εκτός, της οποίας και επικράτησε με 0-2. Μόλις στο έκτο λεπτό της αναμέτρησης, ο Μπγιόρνταλ έβαλε μπροστά την ομάδα του, με τον Μπεραχίνο στο 78′ να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα. Με N/G ολοκληρώθηκαν και τα τρία τελευταία παιχνίδια της για το πρωτάθλημα. Δεν πανηγύρισε νίκη στα τέσσερα τελευταία εντός της, μετρώντας από δυο ισοπαλίες και ήττες.

Αήττητη συνεχίζει στο φετινό πρωτάθλημα η Σαρλερουά, μετρώντας μια νίκη και δυο ισοπαλίες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε την Αντβέρπ, εντός, κόντρα στην οποία επικράτησε με 2-1. Προηγήθηκε με το τέρμα του Φολ με τη συμπλήρωση μιας ώρας, για να δεχθεί προσωρινά την ισοφάριση στο 75′. Εν τέλει όμως, το τέρμα του Πέρμπερ στις καθυστερήσεις της χάρισε και τη νίκη. Με G/G ολοκληρώθηκαν και τα εννέα τελευταία παιχνίδια της για το πρωτάθλημα. Ηττήθηκε μια φορά στις τέσσερις τελευταίες εξόδους της, μετρώντας ακόμη δυο νίκες και μια ισοπαλία.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.