Interwetten: Τρία σερί G/G στο πρωτάθλημα για τη Χαλ

Η Χαλ φιλοξενεί τη Μπλάκμπερν (21:45), για την τέταρτη αγωνιστική της Championship, και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Αήττητη παρέμεινε για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι η Χαλ, μετά και τη νίκη επί της Ρέντινγκ (2-1 εντός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Μπρέντφορντ, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Παρότι προηγήθηκε με το τέρμα του Μπόουεν στο 53′, δέχθηκε εν τέλει την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα στο 72ο λεπτό. Τρίτο διαδοχικό ματς στο φετινό πρωτάθλημα, στο οποίο σημειώνεται G/G, φτάνοντας έτσι τα πέντε σερί στη διοργάνωση.

Την πρώτη της νίκη στο φετινό πρωτάθλημα πανηγύρισε η Μπλάκμπερν. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Μίντλεσμπρο, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-0. Το τέρμα που σημείωσε ο Γκράχαμ στο 25ο λεπτό, από το σημείο του πέναλτι, ήταν αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Αυτοί ήταν και οι πρώτοι της βαθμοί στο πρωτάθλημα, έχοντας προηγηθεί οι δυο ήττες από Τσάρλτον (1-2 εντός) και Φούλαμ (2-0 εκτός).

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.