Interwetten: Χοφενχάιμ – Κολωνία με κορυφαίες αγορές (15/10)

interwetten logo

Η Χοφενχάιμ υποδέχεται την Κολωνία στο πλαίσιο της Μπουντεσλίγκα και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Αήττητη έμεινε δύο αγωνιστικές η Χοφενχάιμ, ωστόσο την περασμένη έχασε εκτός έδρας από τη Στουτγκάρδη με 3-1. Είχαν αμφότερες οι ομάδες τις φάσεις τους, ωστόσο οι γηπεδούχοι ήταν πιο αποτελεσματικοί. Έφτασαν να προηγούνται 3-0 το 81′ και τρία λεπτά αργότερα οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν μόνο να μειώσουν με τον Μπρούν Λάρσεν. Στην 11η θέση του βαθμολογικού πίνακα βρίσκεται με 8 πόντους.

Η Κολωνία έφτασε το σερί της χωρίς ήττα στις πέντε αγωνιστικές με τη νίκη εντός έδρας κόντρα στην Γκρόιτερ Φιρτ (3-1). Με ανατροπή, μάλιστα, καθώς οι φιλοξενούμενοι έβαλαν γκολ στο 7′. Στο 50′ οι γηπεδούχοι απάντησαν με τον Άντερσον στο 50′ και σε πέντε λεπτά έφτασε να προηγείται με τον Σκίρι. Ο ίδιος παίκτης κυριολεκτικά στη λήξη του αγώνα πέτυχε και δεύτερο τέρμα. Βρίσκεται στην 6η θέση της κατάταξης με 12 βαθμούς.

Όπως φαίνεται από τις αποδόσεις της interwetten, προβάδισμα στην αναμέτρηση έχει η Χοφενχάιμ. Συγκεκριμένα, ο άσος είναι στο 2.15, η ισοπαλία στο 3.45, και το διπλό στο 3.35.

Στην interwetten.gr σας προσφέρεται πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για τη συγκεκριμένη αναμέτρηση. Πέρα από τα βασικά στοιχήματα, θα βρείτε – μεταξύ άλλων – ειδικά για παίκτες και ομάδες, όπως και για σκόρερ, κάρτες και κόρνερ.