Μπάγερν Μονάχου – Πάντερμπορν με πλήθος επιλογών στην Interwetten

H Μπάγερν Μονάχου υποδέχεται απόψε την Πάντερμπορν, στο πλαίσιο της 23ης αγωνιστικής της Bundesliga και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Σε τρομερή φόρμα οι Βαυαροί είναι αήττητοι  από τις 7 Δεκεμβρίου, με 9 νίκες και 1 ισοπαλία στα δέκα τελευταία τους ματς και έχουν προσπεράσει στην κορυφή της Bundesliga, στο +1 από τη Λειψία. Την Κυριακή συνέτριψαν την Κολωνία με 1-4! Καταιγιστική η ομάδα του Φλικ στο πρώτο κομμάτι του αγώνα, “καθάρισε” την υπόθεση με 0-3 από το 12ο λεπτό, με γκολ των Λεβαντόφκσι, Κομάν και Γκνάμπρι. Ο φορμαρισμένος Γκνάμπρι σκόραρε ξανά για το 0-4. Οι ” Βαυαροί” την ερχόμενη Τρίτη ταξιδεύουν στο Λονδίνο για την αναμέτρηση με την Τσέλσι, για τους “16” του Champions League!

H Πάντερμπορν είναι σταθερά στον πάτο της βαθμολογίας, αλλά με τους τέσσερις βαθμούς που συγκέντρωσε μετά τη χειμερινή διακοπή έχει μειώσει την απόσταση από τα μπαράζ παραμονής στον 1 πόντο (Φορτούνα Ντίσελντορφ). Το Σάββατο όμως η εντός έδρας ήττα από τη Χέρτα πόνεσε. Ο Σρμπένι ισοφάρισε σε 1-1 στο 51ο λεπτό, όμως ο Κόλινς έστειλε την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.