Πλήθος αγορών στο Άιντραχτ – Λεβερκούζεν από την Interwetten

Η Άιντραχτ Φρανκφούρτης υποδέχεται τη Λεβερκούζεν (21:30), για την όγδοη αγωνιστική της Bundesliga, και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Αήττητη παραμένει εδώ και τρεις αναμετρήσεις στο πρωτάθλημα η Άιντραχτ Φρανκφούρτης, έχοντας απολογισμό μια νίκη και δυο ισοπαλίες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Βέρντερ Βρέμης, με την οποία έμεινε στο 2-2. Παρότι βρέθηκε πίσω (27′), έκανε προσωρινά την ανατροπή με τα τέρματα των Ρόντε (55′) και Αντρέ Σίλβα (88′), για να δεχθεί εν τέλει την ισοφάριση από το σημείο του πέναλτι στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων. Με G/G και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα έξι τελευταία παιχνίδια της στη διοργάνωση. Στις δυο νίκες και δυο ισοπαλίες ο εντός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.

Παράλληλα, και η Λεβερκούζεν είναι αήττητη στα τρία τελευταία παιχνίδια του πρωταθλήματος, έχοντας απολογισμό δυο νίκες και μια ισοπαλία. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Λειψία, με την οποία έμεινε στο 1-1. Προηγήθηκε με τον Φόλαντ στο 66′, δέχθηκε εν τέλει το τέρμα της ισοφάρισης στο 78′, για το τελικό αποτέλεσμα. Με N/G ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της στη διοργάνωση. Στις δυο νίκες και μια ήττα ο εκτός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.