Πλήθος αγορών στο Άουγκσμπουργκ – Μπάγερν από την Interwetten

Η Άουγκσμπουργκ υποδέχεται τη Μπάγερν Μονάχου (16:30), για την όγδοη αγωνιστική της Bundesliga, και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Δεν έχει γευτεί τους τρεις βαθμούς της νίκης εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Άουγκσμπουργκ, όπου και μετράει μια ισοπαλία και δυο ήττες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Γκλάντμπαχ, γνωρίζοντας μια βαριά ήττα με 5-1. Ο Νίντερλεχνερ είχε μειώσει προσωρινά σε 4-1 για την ομάδα του, δέκα λεπτά πριν από το φινάλε. Με G/G ολοκληρώθηκαν τα έξι από τα επτά τελευταία της παιχνίδια στο πρωτάθλημα. Μια νίκη, μια ισοπαλία και μια ήττα ο εντός έδρας απολογισμός της για το φετινό πρωτάθλημα.

Μετά από έξι αναμετρήσεις με απολογισμό τέσσερις νίκες και δυο ισοπαλίες, η Μπάγερν Μονάχου γνώρισε την πρώτη της ήττα. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Χόφενχαϊμ, γνωρίζοντας την ήττα με 1-2. Το μοναδικό τέρμα των Βαυαρών στο παιχνίδι, σημείωσε ο Λεβαντόφσκι στο 73ο λεπτό, ισοφαρίζοντας έστω και προσωρινά σε 1-1. Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα έξι από τα επτά τελευταία της παιχνίδια στο πρωτάθλημα. Στις δυο νίκες και μια ισοπαλία ο εκτός έδρας απολογισμός της για ττο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.