Πλήθος αγορών στο Ντόρτμουντ – Πάντερμπορν από την Interwetten

Η Ντόρτμουντ υποδέχεται την Πάντερμπορν (21:30), για την 12η αγωνιστική της Bundesliga, και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Την πρώτη της ήττα, μετά από επτά αναμετρήσεις με απολογισμό τρεις νίκες και τέσσερις ισοπαλίες, υπέστη η Ντόρτμουντ. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Μπάγερν Μονάχου, εκτός, στην έδρα της οποίας γνώρισε βαριά ήττα με 4-0. Βρέθηκε πίσω στ0 17ο λεπτό, για να δεχθεί ακόμη τρία τέρματα στο δεύτερο ημίχρονο (47′, 76′, αυτ. 80′), για το τελικό αποτέλεσμα. Με N/G ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Στις τέσσερις νίκες και μια ισοπαλία ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Δεύτερη διαδοχική ήττα στο πρωτάθλημα για την Πάντερμπορν, μετά και από εκείνη κόντρα στη Χόφενχαϊμ (3-0 εκτός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε την Άουγκσμπουργκ, εντός, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε λίγο πριν την ολοκλήρωση του πρώτου ημιχρόνου (41′), ήταν αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Με N/G ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Στις μια ισοπαλία και τέσσερις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.