Πλήθος αγορών στο Πορτογαλία – Λιθουανία από την Interwetten

Η Πορτογαλία υποδέχεται τη Λιθουανία (14/11, 21:45), για την ένατη αγωνιστική στα προκριματικά του Euro 2020, και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Mετά από τρεις νίκες και δυο ισοπαλίες στα προκριματικά, η Πορτογαλία υπέστη και την πρώτη της ήττα. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε την Ουκρανία, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1 με τον Κριστιάνο Ρονάλντο να σημειώνει το μοναδικό της τέρμα στο 72ο λεπτό, μειώνοντας απλά στο τελικό αποτέλεσμα. Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια.

Χωρίς νίκη παραμένει στα προκριματικά η Λιθουάνια, με μια ισοπαλία και έξι ήττες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Σερβία, από την οποία και ηττήθηκε με 1-2 με τον Καζλάουσκας να σημειώνει το μοναδικό της τέρμα στο 79ο λεπτό, μειώνοντας απλά στο τελικό αποτέλεσμα. Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.