Πλήθος αγορών στο Στουτγκάρδη – Νυρεμβέργη από την Interwetten

Η Στουτγκάρδη υποδέχεται τη Νυρεμβέργη (21:30), για την 16η αγωνιστική της 2. Bundesliga, και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Στα αρνητικά αποτελέσματα επέστρεψε η Στουτγκάρδη, μετά και τη νίκη κόντρα στην Καρλσρούη (3-0 εντός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Σαντχάουζεν, εκτός, γνωρίζοντας την ήττα με 2-1, όπου κατάφερε να μειώσει απλά στο τελικό αποτέλεσμα με το εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Βαμανγκιτούκα, στο 89ο λεπτό. Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε παιχνίδια της. Στις έξι νίκες και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Δεν έχει πανηγυρίσει νίκη εδώ και επτά αναμετρήσεις η Νυρεμβέργη, με τρεις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Βισμπάντεν, εντός, γνωρίζοντας την ήττα με 2-0. Βρέθηκε πίσω στο σκορ μόλις στο τέταρτο λεπτό, ενώ με το ξεκίνημα του δευτέρου ημίχρονου, δέχθηκε ένα ακόμη, για το τελικό αποτέλεσμα. Με G/G ολοκληρώθηκαν τα πέντε από τα επτά παιχνίδια της. Στις δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και πέντε ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.