Πλήθος αγορών στο Χόφενχαϊμ – Σάλκε από την Interwetten

Η Χόφενχαϊμ υποδέχεται τη Σάλκε (19:00), για την όγδοη αγωνιστική της Bundesliga, και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Την πρώτη της νίκη, μετά από τέσσερις αναμετρήσεις και με απολογισμό δυο ισοπαλίες και δυο ήττες, πανηγύρισε και πάλι η Χόφενχαϊμ. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Μπάγερν Μονάχου, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 1-2. Ο Ανταμιάν ήταν αυτός που σημείωσε και τα δυο τέρματα της (54′, 79′), με τους Βαυαρούς να ισοφαρίζουν προσωρινά σε 1-1 στο 73ο λεπτό. Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Στις μια νίκη και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.

Από αήττητο σερί πέντε αναμετρήσεων προέρχεται η Σάλκε, όπου και μετράει τέσσερις νίκες και μια ισοπαλία. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε την Κολωνία, με την οποία και αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Παρότι προηγήθηκε με τον Σερντάρ στο 71′, δέχθηκε την ισοφαρίση για το τελικό αποτέλεσμα, στις καθυστερήσεις. Με G/G ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Στις δυο νίκες και μια ισοπαλία ο εκτός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.