Πλήθος αγορών στο Ουνιόν Βερολίνου – Μάιντζ από την Interwetten

interwetten logo

Ανοίγει απόψε (21:30) η αυλαία της 3ης αγωνιστικής στην Bundesliga και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Η Ουνιόν Βερολίνου ξεκίνησε με άσχημη ήττα στην πρεμιέρα, αφού το 1-3 από την Άουγκσμπουργκ μπορεί να αποδειχθεί σημαντικό αποτέλεσμα στην οικονομία του πρωταθλήματος και συγκεκριμένα στη μάχη για την αποφυγή του υποβιβασμού. Άλλωστε αυτός παραμένει ο πρωταρχικός στόχος των πρωτευουσιάνων. Το προηγούμενο Σάββατο όμως η ομάδα του Ουρς Φίσερ κατάφερε να αποσπάσει “χρυσό” βαθμό μέσα στην έδρα της ισχυρής Γκλάντμπαχ, με τον Σλότερμπεκ να ισοφαρίζει στο 79′ το προβάδισμα του Τουράμ.

Εφιαλτική η εκκίνηση της σεζόν για τη Μάιντζ, που μετρά 2/2 ήττες και 7 γκολ παθητικό! Μπορεί το 3-1 στην έδρα της Λειψίας για την πρεμιέρα να ήταν μία ήττα εντός προγράμματος για την ομάδα του Μπάιερλορζερ, όμως το 1-4 από την Στουγκάρδη το περασμένο Σάββατο “πόνεσε”. Η Μάιντζ κατάφερε να προηγηθεί με τον αρχισκόρερ της Ρόμπιν Κουαϊσόν στο 12ο λεπτό, όμως η συνέχεια ήταν καταστροφική. Με το σκορ στο 1-2, στο 77ο λεπτό αποβλήθηκε ο Νιακατέ και το σκορ ξέφυγε στο φινάλε!

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.