Το Λ.Α. Γκάλαξι – Τορόντο με πλήθος αγορών στο Stoiximan.gr

Οι Λ.Α. Γκάλαξι αντιμετωπίζουν το Τορόντο (05:30), στα πλαίσια του πρωταθλήματος MLS, και το Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Στα αρνητικά αποτελέσματα επέστρεψαν οι Λ.Α. Γκάλαξι, μετά και το διπλό που πανηγύρισαν επί του Σινσινάτι (0-2 εκτός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, φιλοξενήθηκαν από το Σαν Χοσέ, στην έδρα του οποίου ηττήθηκαν με 3-0. Βρέθηκαν πίσω στο 11′, δεχόμενοι ακόμη δυο τέρματα στα τελευταία λεπτά (82′, 85′), για το τελικό αποτέλεσμα. Με 2-3 Goals ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα τελευταία τους παιχνίδια στο πρωτάθλημα. Στις έξι νίκες και τρεις ήττες είναι ο εντός έδρας απολογισμός τους, γνωρίζοντας την ήττα και στα τρία πιο πρόσφατα ματς τους.

Για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι παρέμεινε αήττητο το Τορόντο, έχοντας προηγηθεί η νίκη επί της Ατλάντα (3-2 εντός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, φιλοξενήθηκε από την Ουάσινγκτον, με την οποία μοιράστηκαν από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Προηγήθηκε με τον ΝτεΛεόν στο 19′, για να δεχθεί την ισοφάριση στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, με πέναλτι. Με G/G ολοκληρώθηκαν τα πέντε από τα έξι τελευταία τους παιχνίδια στο πρωτάθλημα. Στις δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και τέσσερις ήττες ήττες είναι ο εκτός έδρας απολογισμός τους,  αγνοώντας το διπλό στις πέντε τελευταίες της εξόδους (0-2-3).

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.