Stoiximan: Μπράιτον – Έβερτον με πολλές αγορές (12/04)

stoiximan

Για την Πρέμιερ Λιγκ, η Μπράιτον υποδέχεται την Έβερτον στις 22:15 και η Stoiximan διαθέτει τον αγώνα με γκάμα αγορών!

Κέρδισε δύο συνεχόμενα ματς στο πρωτάθλημα η Μπράιτον και στη συνέχεια έκανε την επιστροφή σε ήττες. Την περασμένη αγωνιστική του αγγλικού πρωταθλήματος, ταξίδεψε στο “Ολντ Τράφορντ” και έχασε από τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με 2-1. Πήρε προβάδισμα στο 13’ με τον Γουέλμπεκ, ωστόσο οι “κόκκινοι διάβολοι” έκαναν την ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο. Καταλαμβάνει τη 16η θέση στην κατάταξη, όντας έξι βαθμούς μακριά από την επικίνδυνη ζώνη.

Εδώ και τέσσερα παιχνίδια σε όλες τις διοργανώσεις η Έβερτον δεν έχει καταφέρει να κερδίσει. Μάλιστα, μετράει τρεις ήττες στο διάστημα αυτό. Στην Πρέμιερ Λιγκ, σημείωσε “Χ” με αντίπαλο την Κρίσταλ Πάλας (1-1) μία αγωνιστική πίσω. Ενώ είχε το προβάδισμα και τον έλεγχο στο δεύτερο ημίχρονο, ισοφαρίστηκε τέσσερα λεπτά πριν τη λήξη. Στον πίνακα είναι 8η, στο -7 από την πεντάδα. Ηττήθηκε και αποκλείστηκε πρόσφατα στα προημιτελικά του FA Cup με 0-2 από τη Μάντσεστερ Σίτι.

Με βάση τις αποδόσεις στη Stoiximan, η Μπράιτον είναι το φαβορί για τη νίκη. Ο άσος είναι στο 2.25, το “Χ” στο 3.30 και το διπλό στο 3.30.