Stoiximan: Μπράιτον – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με πλήθος επιλογών

Η Μπράιτον υποδέχεται τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (18:00) για τη δεύτερη αγωνιστική της Premier League και ο Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Αρνητικό ξεκίνημα στη σεζόν πραγματοποίησε η Μπράιτον, η οποία και ηττήθηκε με 2-0 στην έδρα της Γουότφορντ. Η ομάδα του Κρις Χιούτον δεν έδειξε καθόλου θετικό πρόσωπο, καθώς δεν απείλησε σε καμία των περιπτώσεων την αντίπαλο της και έχασε δίκαια το παιχνίδι, χάρη στα τέρματα του Ρομπέρτο Περέιρα στο 35ο και στο 54ο λεπτό της αναμέτρησης. Ούτε ο ίδιος ο Χιούτον κατάφερε να εξηγήσει το τι ακριβώς συνέβη, δεδομένης της πολύ καλής εικόνας που είχε η ομάδα του στα φιλικά. Ετοιμάζει αλλαγές στο σημερινό ματς.

Σε αντίθεση με τη σημερινή της αντίπαλο, η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ έκανε το καθήκον της και μπήκε με το δεξί στο φετινό πρωτάθλημα. Στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος, η ομάδα του Ζοσέ Μουρίνιο υποδέχθηκε τη Λέστερ, της οποίας επικράτησε με σκορ 2-1. Μόλις στο τρίτο λεπτό, ο Πολ Πογκμπά άνοιξε το σκορ από το σημείο του πέναλτι, με τον Λουκ Σο να διπλασιάζει τα τέρματα της ομάδας του, στο 83ο λεπτό της αναμέτρησης. Η Λέστερ απλά μείωσε στο τελικό αποτέλεσμα με τον Τζέιμι Βάρντι στις καθυστερήσεις.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.

**Αφορά μόνο εγγεγραμμένα μέλη του Stoiximan.