Stoiximan: Πολλές επιλογές στο Άρης – Λεβαδειακός

Για την 3η αγωνιστική της ελληνικής Superleague ο Άρης υποδέχεται στο “Κλεάνθης Βικελίδης” τον Λεβαδειακό (19:00) και ο Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Εξαιρετικές εντυπώσεις αφήνει μέχρι στιγμής στο πρωτάθλημα ο Άρης, ο οποίος την περασμένη αγωνιστική κατάφερε να ξεπεράσει το εμπόδιο της Λάρισας (2-0) στο “Καυταντζόγλειο”. Ανώτερος καθ’ όλη τη διάρκεια, έχασε κλασικές ευκαιρίες για να πάει με το προβάδισμα στα αποδυτήρια. Στην επανάληψη συνέχισε να πιέζει, δικαιώθηκε για την επιμονή του και βρήκε δύο γκολ.

Από τη δική του πλευρά, ο Λεβαδειακός πανηγύρισε την πρώτη νίκη στο πρωτάθλημα, επικρατώντας 1-0 του Απόλλωνα Σμύρνης εντός έδρας. Ήταν ανώτερος σε όλα τα επίπεδα από τον αντίπαλο, έχασε σημαντικές ευκαιρίες στο πρώτο ημίχρονο, αλλά δεν κατάφερε να πάει με το προβάδισμα στην ανάπαυλα. Στην επανάληψη υποχρεώθηκε να συνεχίσει με παίκτη λιγότερο στο 68′, απέκτησε προβάδισμα στο 73′ (1-0) και χωρίς να ζοριστεί ιδιαίτερα, κράτησε το υπέρ της προβάδισμα ως το φινάλε.

Παράλληλα, στο Stoiximan μπορείτε να βρείτε και την αναμέτρηση Σάουθάμπτον – Μπράιτον (22:00) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.

**Αφορά μόνο εγγεγραμμένα μέλη του Stoiximan.