Stoiximan: Πολλές επιλογές στο Λίβερπουλ – Παρί Σεν Ζερμέν

Για την 1η αγωνιστική των ομίλων του Champions League, η Λίβερπουλ υποδέχεται στο “Άνφιλντ” την Παρί Σεν Ζερμέν (22:00) και ο Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Συνέχεια στα νικηφόρα αποτελέσματα έδωσε το Σάββατο η Λίβερπουλ, περνώντας με το “διπλό” (1-2) από την έδρα της Τότεναμ. Πήγε με το προβάδισμα στα αποδυτήρια, στην επανάληψη διπλασίασε τα τέρματά της στο 54′ (0-1), ήλεγξε απόλυτα το ρυθμό του αγώνα και απλά δέχθηκε τη μείωση στις καθυστερήσεις της συνάντησης (1-2). Πέμπτη σερί νίκη στο πρωτάθλημα για την ομάδα του Κλοπ, η οποία μοιράζεται την κορυφή της Premier League μαζί με την Τσέλσι.

Στον αντίποδα, η Παρί Σεν Ζερμέν εντυπωσιάζει και αυτή με τις εμφανίσεις της στο ξεκίνημα της σεζόν. Μετράει το απόλυτο 5Χ5 στη Ligue 1 και το Σάββατο επικράτησε εύκολα με 4-0 της Σεντ Ετιέν εντός έδρας. Μπροστά από το πρώτο ημίχρονο, δεν συνάντησε ιδιαίτερες δυσκολίες και έφθασε στην επίτευξη ακόμη τριών τερμάτων στην επανάληψη. Αξίζει να σημειωθεί, ότι σε όλες τις αναμετρήσεις της στο πρωτάθλημα πέτυχε από τρία γκολ και πάνω.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.

**Αφορά μόνο εγγεγραμμένα μέλη του Stoiximan.