Stoiximan: Πολλές επιλογές στο Πανιώνιος – Ολυμπιακός

Για την 4η αγωνιστική της Superleague, ο Πανιώνιος φιλοξενεί στην Νέα Σμύρνη τον Ολυμπιακό (19:30) και ο Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Μακριά από τα θετικά αποτελέσματα έμεινε για τρίτο διαδοχικό παιχνίδι ο Πανιώνιος, χάνοντας με κατεβασμένα χέρια 4-0 από την ΑΕΚ εκτός έδρας. Κατώτερος από την αρχή του αγώνα, έμεινε πίσω στο πρώτο ημίχρονο, δεν μπόρεσε να βγάλει αντίδραση στην επανάληψη και δέχθηκε μοιραία ακόμη τρία τέρματα. Στο 0-1-2 το ρεκόρ του στο πρωτάθλημα, ψάχνει άμεσα βαθμούς και ευελπιστεί να βάλει δύσκολα στον ανώτερο ποιοτικά Ολυμπιακό.

Στην αντίπερα όχθη, ο Ολυμπιακός έκαμψε με δυσκολία το εμπόδιο του Αστέρα Τρίπολης με 2-1 εντός έδρας. Προηγήθηκε με όμορφο γκολ του Καμαρά στο 18′ (1-0), δέχθηκε την ισοφάριση στο 67′ (1-1), πίεσε για το γκολ της νίκης και δικαιώθηκε για την επιμονή του στις καθυστερήσεις της συνάντησης (2-1 στο 92′). Τρίτη σερί νίκη για τους “ερυθρόλευκους”, οι οποίοι έχουν σήμερα την ευκαιρία να εγκατασταθούν μόνοι στην κορυφή της κατάταξης. Στην πρεμιέρα των ομίλων του Γιουρόπα Λιγκ το συγκρότημα του Πέδρο Μάρτινς έμεινε στο 0-0 με την Μπέτις εντός έδρας.

Παράλληλα, στο Stoiximan  μπορείτε να βρείτε και την αναμέτρηση Φενερμπαχτσέ – Μπεσίκτας (21:00) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.

**Αφορά μόνο εγγεγραμμένα μέλη του Stoiximan.