Stoiximan: Ρεάλ Μαδρίτης – Ατλέτικο Μαδρίτης με πολλές αγορές

Για την έβδομη αγωνιστική της Primera Division, η Ρεάλ Μαδρίτης υποδέχεται την Ατλέτικο (21:45) και ο Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Βαριά εκτός έδρας ήττα γνώρισε μεσοβδόμαδα η Ρεάλ Μαδρίτης, από τη Σεβίλλη με 3-0 στο “Σάντσεθ Πιθχουάν”. Πραγματοποίησε τραγικό πρώτο ημίχρονο, έμεινε πίσω στο 17′ (1-0), δέχθηκε δεύτερο στο 21′ (2-0) και το 3-0 ήρθε στο 39′ της συνάντησης. Πρώτη ήττα στο πρωτάθλημα για τη “βασίλισσα” μετά από πέντε παιχνίδια αήττητη (4-1-0).

Στην αντίπερα όχθη, η Ατλέτικο Μαδρίτης βρίσκεται στο ανέβασμά της τελευταία και το απέδειξε με τη νίκη 3-0 επί της Ουέσκα. Από το πρώτο ημίχρονο καθάρισε το παιχνίδι, πετυχαίνοντας τρία γκολ στο 16′ (1-0), το 29′ (2-0) και το 33′ (3-0). Δεύτερη σερί νίκη για την ομάδα του Σιμεόνε, μετά απ’ αυτή που προηγήθηκε επί της Χετάφε (0-2), σκαρφάλωσε αρκετές θέσεις στην κατάταξη και αυτή τη στιγμή είναι στο -2 απ’ τις Μπαρτσελόνα και Ρεάλ Μαδρίτης.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.

**Αφορά μόνο εγγεγραμμένα μέλη του Stoiximan.