Stoiximan: Τσέλσι – Άρσεναλ με πλήθος επιλογών

Η Τσέλσι υποδέχεται την Άρσεναλ (19:00) για τη δεύτερη αγωνιστική της Premier League και ο Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Με το δεξί ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της στο φετινό πρωτάθλημα η Τσέλσι. Στην πρεμιέρα, η ομάδα του Μαουρίτσιο Σάρι φιλοξενήθηκε από τη Χάντερσφιλντ, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-3. Οι Καντέ (34′) και Ζορζίνιο (πεν. 45′) έδωσαν προβάδισμα δυο τερμάτων στην ομάδα τους, με το τελικό αποτέλεσμα να διαμορφώνεται από τον Πέδρο, δέκα λεπτά πριν από το φινάλε. Απόψε, θα προσπαθήσει να κάνει το 2×2 στο ντέρμπι της πόλης με τους “κανονιέρηδες”.

Σε αντίθεση με την σημερινή της αντίπαλο, η Άρσεναλ μπήκε με το αριστερό στο πρωτάθλημα. Για την πρώτη αγωνιστική, η ομάδα του Ουνάι Έμερι υποδέχθηκε τη Μάντσεστερ Σίτι, κόντρα στην οποία γνώρισε την ήττα με 0-2, δεχόμενη από ένα τέρμα σε κάθε ημίχρονο. Ο Στέρλινγκ (14′) και ο Μπερνάρντο Σίλβα (64′) σημείωσαν τα γκολ που έκριναν και την αναμέτρηση. Δύσκολη η αποστολή της για ακόμη μια αγωνιστική, ενώ ήδη υπάρχει γκρίνια στις τάξεις των οπαδών προς το πρόσωπο του Ισπανού τεχνικού.

Παράλληλα, ο Stoiximan προσφέρει και την αναμέτρηση Λάτσιο – Νάπολι (21:30) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.

**Αφορά μόνο εγγεγραμμένα μέλη του Stoiximan.