Tipbet: Οκτώ διαδοχικά G/G για τη Σαπεκοένσε

Η Σάο Πάολο υποδέχεται τη Σαπεκοένσε (02:00), για την 11η αγωνιστική της βραζιλιάνικης Serie A, και η Tipbet προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και έξι αναμετρήσεις η Σάο Πάολο, μετρώντας πέντε ισοπαλίες και μια ήττα. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, φιλοξένησε την Παλμέιρας, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Με τη συμπλήρωση δέκα λεπτών αγώνα, πήρε το προβάδισμα με τον Πάμπλο, για να δεχθεί την ισοφάριση στο 71′, για το τελικό αποτέλεσμα. Τέταρτη σερί ισοπαλία, έχοντας προηγηθεί εκείνες με Κρουζέιρο (1-1 εντός), Αβαΐ (0-0 εκτός) και Ατλέτικο Μινέιρο (1-1 εκτός), ενώ στα οκτώ τελευταία της παιχνιδια για το πρωτάθλημα, σημειώθηκε Under 2.5. Εντός έδρας παραμένει αήττητη, με μια νίκη και τέσσερις ισοπαλίες.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις η Σαπεκοένσε, όπου και μετράει μια ισοπαλία και τρεις ήττε. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, φιλοξένησε την Ατλέτικο Παραναένσε, από την οποία και ηττήθηκε με 1-2. Προηγήθηκε στο πρώτο μόλις λεπτό με το τέρμα του Ερεβάλντο, δέχθηκε την ισοφάριση στο 80′, για να χάσει εν τέλει το ματς με γκολ που δέχθηκε στο ένατο λεπτό των καθυστερήσεων. Με G/G ολοκληρώθηκαν τα οκτώ τελευταία της παιχνίδια, ενώ τα επτά πιο πρόσφατα ήταν σε συνδυασμό με Over 2.5. Υπέστη τρεις ήττες σε τέσσερις φετινές εξόδους, ενώ πανηγύρισε και ένα διπλό.

Στην Tipbet μπορείτε να βρείτε μεγάλη γκάμα στοιχηματικών επιλογών για τον αγώνα. Πέρα από όλες τις βασικές αγορές, προσφέρονται αγορές για γκολ, για συνδυαστικά στοιχήματα, για τα ημίχρονα, για κάρτες, για κόρνερ, αλλά και ειδικά παικτών και ομάδων, μεταξύ άλλων.