Το Αίγυπτος – Λ. Δ. Κονγκό με πλήθος αγορών στο Stoiximan.gr

Η Αίγυπτος αντιμετωπίζει τη Λ. Δ. Κονγκό (23:00), για τη δεύτερη αγωνιστική των ομίλων του Copa Africa, και το Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Νικηφόρο ήταν το ξεκίνημα για την Αίγυπτο στο φετινό Copa Africa. Στην πρεμιέρα των ομίλων, αντιμετώπισε τη Ζιμπάμπουε, της οποίας επικράτησε με 1-0, με τον Τρεζεγκέ να σκοράρει τέσσερα λεπτά πριν από την ανάπαυλα. Έφτασε έτσι τις τρεις σερί νίκες, έχοντας προηγηθεί εκείνες επί των Τανζανία (1-0) και Γουινέα (3-1), στα πλαίσια φιλικού. Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια, φιλικά και επίσημα, σημειώθηκε Under 2.5, ενώ στα τρία από αυτά υπήρξε και N/G.

Από τη δική της πλευρά, με ήττα ξεκίνησε η Λ. Δ. Κονγκό στο φετινό Copa Africa. Στην πρεμιέρα των ομίλων, αντιμετώπισε την Ουγκάντα, από την οποία ηττήθηκε με 0-2, δεχόμενη γκολ στο 14ο και στο 48ο λεπτό της αναμέτρησης. Μετά από πέντε παιχνίδια (1-4-0), φιλικά και επίσημα, επέστρεψε στις ήττες. Στα έξι τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Under 2.5, ενώ στα τρία από τα τέσσερα πιο πρόσφατα υπήρξε και N/G.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.