Το Αλαβές – Λεγκανές παίζει στην Bet365 με κορυφαίες αποδόσεις

bet365

Η Αλαβές υποδέχεται τη Λεγκανές (22:00), για την 17η αγωνιστική της La Liga, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Δεύτερη διαδοχική ήττα στο πρωτάθλημα για τη Αλαβές, μετά και από εκείνη που υπέστη από τη Ρεάλ Μαδρίτης (1-2 εντός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Γρανάδα, εκτός, γνωρίζοντας την ήττα με 3-0. Μετά από το “άσφαιρο” πρώτο ημίχρονο, δέχθηκε τρία τέρματα στο δεύτερο (48′, πεν 58′, 77′) και έφυγε με “άδεια χέρια” από το παιχνίδι. Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Στις τέσσερις νίκες, δυο ισοπαλίες και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στα νικηφόρα αποτελέσματα επέστρεψε η Λεγκανές, μετά από πέντε αναμετρήσεις με μια ισοπαλία και τέσσερις ήττες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Θέλτα, εντός, επικρατώντας με 3-2, χάρη στα τέρματα των Όσκαρ Ροντρίγκεθ (15′, 39′) και Κέβιν Ροντρίγκες (55′). Με G/G ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Στις δυο ισοπαλίες και πέντε ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.