Το Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ παίζει στην Bet365 με κορυφαίες αποδόσεις

bet365

Ο Αστέρας Τρίπολης υποδέχεται την ΑΕΚ (17:30), για τη φάση των “16” στο κύπελλο Ελλάδος, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Στις νίκες επέστρεψε ο Αστέρας Τρίπολης, μετά και την ήττα από τον Ατρόμητο (2-1 εκτός). Την Κυριακή, αντιμετώπισε τον ΟΦΗ, εντός, στα πλαίσια της Super League 1, επικρατώντας με 2-0, χάρη σε δυο εύστοχες εκτελέσεις πέναλτι από τον Μπαράλες, στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου και στο 89ο λεπτό. Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Στις πέντε νίκες, δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, επικρατώντας στα δυο πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς της.

Πρώτη ήττα για την ΑΕΚ, μετά από πέντε αναμετρήσεις με τέσσερις νίκες και μια ισοπαλία. Την Κυριακή, αντιμετώπισε τον ΠΑΟΚ, εκτός, στα πλαίσια της Super League 1, γνωρίζοντας την ήττα με 1-0, μετά από τέρμα που δέχθηκε από το σημείο του πέναλτι στο 57ο λεπτό. Με N/G ολοκληρώθηκαν τα πέντε από τα επτά τελευταία της παιχνίδια. Στις πέντε νίκες, δυο ισοπαλίες και τέσσερις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, πανηγυρίζοντας ένα διπλό στις επτά πιο πρόσφατες εξόδους της (1-2-4).

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.