Το Άστον Βίλα – Έβερτον παίζει στην Bet365 με κορυφαίες αποδόσεις

bet365

Η Άστον Βίλα φιλοξενεί την Έβερτον (22:00), για την τρίτη αγωνιστική της Premier League, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Άποντη παραμένει μετά και τις δυο πρώτες αγωνιστικές στο πρωτάθλημα η Άστον Βίλα. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Μπόρνμουθ, εντός, από την οποία και ηττήθηκε με 1-2, καθώς έχοντας βρεθεί πίσω με δυο τέρματα (πεν. 2′, 12′), κατάφερε απλά να μειώσει με τον Ντόουγκλας Λουίζ (71′) για το τελικό αποτέλεσμα. Δεύτερη διαδοχική της ήττα, μετά και από εκείνη της πρεμιέρας με αντίπαλο την Τότεναμ (3-1 εκτός). Με G/G και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν και τα δυο παιχνίδια της.

Σε αντίθεση με την αποψινή της αντίπαλο, η Έβερτον παραμένει αήττητη μετά και τις δυο πρώτες αγωνιστικές στο πρωτάθλημα. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Γουότφορντ, εντός, κόντρα στην οποία κατάφερε να επικρατήσει με 1-0, χάρη στο τέρμα που σημείωσε ο Μπερνάρντ στο 10ο μόλις λεπτό. Πρώτη φετινή της νίκη, μετά και τη “λευκή” ισοπαλία της πρεμιέρας στην έδρα της Κρίσταλ Πάλας. Διατήρησε ανέπαφη την εστία της και στα δυο παιχνίδια της.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.