Το Ατλέτικο – Γιουβέντους παίζει στην Bet365

bet365

Η Ατλέτικο Μαδρίτης φιλοξενεί τη Γιουβέντους (22:00), για την πρώτη αγωνιστική των ομίλων του Champions League, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Από την πρώτη της ήττα, μετά από τρεις διαδοχικές νίκες, προέρχεται η Ατλέτικο Μαδρίτης. Το Σάββατο, αντιμετώπισε τη Ρεάλ Σοσιεδάδ, εκτός, στα πλαίσια της La Liga, γνωρίζοντας την ήττα με 2-0. Μετά από το πρώτο “άσφαιρο” ημίχρονο, βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 58′ και τρία λεπτά αργότερα δέχθηκε και δεύτερο τέρμα για το τελικό αποτέλεσμα. Με N/G και Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Στα δέκα τελευταία εντός της παραμένει αήττητη, με εννέα νίκες και μια ισοπαλία, ανεξάρτητα από τη διοργάνωση.

Ένα αήττητο σερί τριών αναμετρήσεων “τρέχει” στη σεζόν η Γιουβέντους, με δυο νίκες και μια ισοπαλία. Το Σάββατο, αντιμετώπισε τη Φιορεντίνα, εκτός, στα πλαίσια της Serie A, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη χωρίς τέρματα. Πρώτη φετινή απώλεια, έχοντας προηγηθεί νίκες κόντρα σε Πάρμα (0-1 εκτός) και Νάπολι (4-3 εντός). Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα επτά από τα οκτώ τελευταία της παιχνίδια. Πανηγύρισε ένα διπλό στα επτά τελευτία επίσημα εκτός της, όπου και μετράει ακόμη τρεις ισοπαλίες και ισάριθμες ήττες.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.