Το Ατρόμητος – Παναθηναϊκός παίζει στην Bet365 με κορυφαίες αποδόσεις

bet365

Ο Ατρόμητος υποδέχεται τον Παναθηναϊκό (19:00), για την έβδομη αγωνιστική της Super League,, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Συνέχεια στα νικηφόρα αποτελέσματα έδωσε ο Ατρόμητος, μετά και την επικράτηση επί του Παναιτωλικού (2-0 εντός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε το Βόλο, παίρνοντας το διπλό με 2-3. Παρότι βρέθηκε πίσω με 2-0 (7′, 36′), έκανε την ανατροπή με τα τέρματα που σημείωσαν οι Ανδρούτσος (39′), Μανούσος (45′) και Γιακουμάκης (62′). Με G/G και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια. Στις μια νίκη, μια ισοπαλία και μια ήττα ο εντός έδρας απολογισμός του στο φετινό πρωτάθλημα.

Την πρώτη του ήττα, μετά από δυο παιχνίδια με απολογισμό μια νίκη και μια ισοπαλία, υπέστη ο Παναθηναϊκός. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε την Ξάνθη, από την οποία και ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης, ήταν αρκετό για της στερήσει το όποιο θετικό αποτέλεσμα. Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία τελευταία παιχνίδια. Στις μια νίκη, μια ισοπαλία και μια ήττα ο εκτός έδρας απολογισμός του στο φετινό πρωτάθλημα.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.